BlackBerry J-M1

3.7 V

• , zakoupeno v GSMTelefony.cz

• Funguje , jak jsem očekával
  • , zakoupeno v Mobilmax

Je příliš krátká doba na hodnocení akumulátoru. Teprve čas ukáže, zda bude minmálně srovnatelným s tím původním.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

Mám telefony Blackberry řadu let a chci je používat, dokud bezvadně fungují. Váš obchod mi novou baterii dodal nejrychleji.

Typ
Li-Ion
Kapacita baterie
1230 mAh
0 g
Napětí (V)
3.7 V

r.v.2015 / y.o.p2015 BlackBerry Bold 9900, 9930, Torch 9860, 9850 Compatible with BlackBerry Bold 9900, 9930, Torch 9860, 9850, Curve 9380, Bold 9790

• , zakoupeno v GSMTelefony.cz

• Funguje , jak jsem očekával

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• , zakoupeno v CELKOM.cz

• Rezerva

Trochu vysoka cena

• spokojenost

s baterii i obchodem jsem spokojená. Cena také dobrá!

• , zakoupeno v CELKOM.cz

Byl jsem nicen vyměnit původní baterii již po 2 letech

• , zakoupeno v Telel.cz

• dobra cena
    • neni

ok

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• baterie po nabití vydrží do 50% stavu a pak spadne na 0 %.

Bohužel, výrobek je nepoužitelný, vracím jej.

• , zakoupeno v Mobixo

• Cena.
    • Nic.

Kvalitní výrobek.

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• original, zadny problem
    • -

PS: ve formulari recenze je dotaz na "zivotnost baterie" (mene,vice,srovnatelne) jako puvodni. Ale na takovou otazku se u nove baterie da tezko odpovedet - zeptejte se mne za 3 roky ;-)