Recenze Baterie Xiaomi BM44

Ověřené recenze Baterie Xiaomi BM44

Ověřený zákazník PT-MOBIL

Přidáno: 5. listopadu 2018

Zakoupeno v PT-MOBIL

baterie je nutná, bez ní telefon nefunguje

Ověřený zákazník BatterySpace.eu

agilka

Přidáno: 3. května 2018

(Upraveno 3. května 2018)

Zakoupeno v BatterySpace.eu

• Baterie jsem objednal na XRedmi2 a naprostá spokojenost. Plná kapacita a výrobně čerstvá. ..2018.. Je však nutno zmínit v poznámce objednávky, aby toto dodavatel předem ověřil, což se stalo...

Výdrž baterie: Srovnatelně
Ověřený zákazník PT-MOBIL

Přidáno: 27. února 2018

Zakoupeno v PT-MOBIL

Baterie "nová " při prvním vložení do telefonu vykazovala stav nabití na 54 procent. Na plné dobití do jedné hodiny. V běžném režimu použití, telefon samovolně vypnut při stavu 26 procent. Po opětovném dobiti na 100 procent se telefon opět předčasně vypnul při stavu 57 procent a to opakovaně. Bude reklamováno.

Výdrž baterie: Méně než původní
Životnost baterie: Méně než původní
Ověřený zákazník Sunnysoft.cz

Jiří

Přidáno: 19. února 2018

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

Větší kapacita baterie oproti BM41, avšak rozměry stejné a do telefonu pasuje. Výdrž je o poznání lepší, než u originální baterie v novém stavu.
Zkoušel jsem i alternativu z AliExpress, kde baterie měla ještě o 1/2 větší kapacitu, ale výdrž hodně kolísala a byly to zbytečně vyhozené peníze.
Doporučuji tedy u výběru baterie volit především originální (a zároveň i ověřit originalitu) nebo vybírat ověřené výrobce alternativních baterií. Ušetří Vám to nervy a peníze.

Výdrž baterie: Více než původní
Ověřený zákazník Sunnyshop

Rob

Přidáno: 16. října 2017

Zakoupeno v Sunnyshop

baterii jsem chěl nahradit svoji původní, starou cca 2,5 roku, která mi vydržela cca 1,5 dne. Když byl telefon nový, nebyla problém výdrž i delší než 3 dny i při intenzivnějším použití. Baterie kterou jsem obdržel jakožto "originální" bohužel nevydrží déle než původní stará po dvou a půl letech používání. Její náhrada za "novou originální" tedy v mém případě neměla žádný smysl.

Výdrž baterie: Méně než původní
Životnost baterie: Méně než původní
Ověřený zákazník 0promile.cz

Aleš

Přidáno: 6. září 2017

Zakoupeno v 0promile.cz

Mám ho teprve týden, takže nevím

Ověřený zákazník MOBILAGENCY

Pulec

Přidáno: 18. července 2017

Zakoupeno v MOBILAGENCY

Prostě normální originální baterie:-)

Výdrž baterie: Srovnatelně